Techinside Google News
Techinside Google News

IBM Spectrum Fusion Konseptine Büyük İlgi

Destek A.Ş. tarafından düzenlenen Red Hat Openshift Container çözümleri kurumsal düzeyde
veri depolama ve koruma hizmetleri sağlayan modern depolama platformu IBM Spectrum
Fusion’ın tanıtıldığı toplantıya bilişim uzmanları yoğun bir ilgi gösterdi.

- Advertisement -

13 Mart’ta Shangi-La Bosphorus otelde gerçekleşen “IBM Spectrum Plato” etkinliğinde, farklı sektörlerden müşterilerin ve iş ortaklarının katıldığı etkinlikte değişen koşullara daha hızlı uyum sağlayan, verimli ve güvenli veri platformu IBM Spectrum Fusion ayrıntılı bir şekilde katılımcılara aktarıldı. IBM Spectrum Fusion, Red Hat Openshift Container çözümleri için kurumsal düzeyde veri depolama ve koruma hizmetleri sağlıyor. Çözüm, kritik önem taşıyan verilerin en iyi şekilde yönetilmesini, gerektiğinde hızla kurtarılmasını ve verilere eşsiz bir hızda erişilmesini sağlıyor.

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Destek A.Ş. Teknik Hizmetler Direktörü Serkan Kılıçarslan, “Geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz IBM Spectrum etkinliğimiz, bu yıl Spectrum Fusion Teması ile gerçekleştirdik. Etkinlikte başta Container – Openshift teknolojileri olmak üzere depolama alanındaki en son gelişmeleri katılımcılara aktarma fırsatı bulduk. Katılımın ve ilginin büyük olduğu çok verimli bir etkinlik oldu. Etkinliğimize katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz dedi.


Yarım gün süren etkinliğin ilk bölümü Serkan Kılıçarslan’ın gündemi değerlendirdiği konuşmasıyla başladı. Ardından söz alan Destek A.Ş. Profesyonel Hizmetler Müdürü Can Ünal “Veri Macerasının Geleceği” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi. İkinci bölüm ise RedHat Teknoloji Mimarı Emre Özkan’ın Container ve Openshift teknolojilerini ayrıntılı bir şekilde aktardığı sunumuyla başladı. Ünal’ın ardından söz alan IBM Depolama Teknolojilerinden Sorumlu Kenan Çiftçi, “BT Dünyanızı Nasıl Modernize Edersiniz?” başlıklı sunumuyla katılımcılara IBM Spectrum Fusion çözümünü aktardı.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:27:42

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir