ICC ve Perlin ortaklık kurdu

0

ICC ve Perlin

ICC ve Perlin, blcockhain sektörüne yönelik önemli bir ortaklık kurdu. Perlin, farklı sektörleri blockchain ile buluşturmaya hazırlanıyor.

ICC ve Perlin ortaklığı

Singapur merkezli blockchain şirketi Perlin, Uluslararası Ticaret Odası (ICC) ile önemli bir ortaklık kurdu.

Amazon, CocaCola, FedEx ve PayPal gibi şirketleri bünyesinde bulunduran Uluslararası Ticaret Odası, şu anda 45 milyondan fazla şirketle birlikte çalışıyor. Son olarak bu şirketler arasında katılan Perlin, blockchain sektörüne canlılık katacak gibi görünüyor.

ICC yöneticilerinden John Dalton yaptığı açıklamada, bu ortaklıkla farklı sektördeki şriketlerin yenilikçi şirketlerle buluşturulacağını belirtiyor.

Ortaklığın özellikle tedarik zinciri yönetiminde kullanılacağı belirtiliyor. Böylelikle hem ürün takibi hem iş süreçleri dijital olarak takip edilebilecek.

Geçtiğimiz günlerde IMF’in blockchain için proje geliştireceğini de duyurması, blockchain sektörünün geleceği için umut veriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>