IDC ve Forrester’a göre kurumsal mobilitede lider aynı

1

Citrix, kurumsal mobilite yönetiminde öncü ve lider şirket pozisyonunu devam ettiriyor. Citrix’in bu alandaki liderliği önde gelen iki analiz şirketi IDC ve Forrester tarafından da tescillendi.

Citrix Mobile Workspace çözümünün anahtar bileşeni olan XenMobile; en kapsamlı kurumsal mobilite yönetim çözümü için en iyi MDM, MAM, güvenli iş sınıfı mobil verimlilik uygulamaları, veri paylaşım özellikleri ve mobil uygulama ağlarını benzersiz şekilde bir araya getiriyor.

Forrester raporuna göre Citrix inovasyona devam ediyor

Citrix, sektörel analiz firması Forrester Research Inc. tarafından Eylül 2014’te hazırlanan “Forrester Wave: Kurumsal Mobilite Yönetimi” raporunda alanında lider firma olarak gösterildi. Raporda; Citrix tarafından geliştirilen XenMobile çözümü, sunduğu güncel teklifleri, stratejisi ve pazardaki güçlü varlığı açısından değerlendirildi ve liderliğe layık görüldü.

Kurumsal Mobilite Yönetimi (EMM) pazarının durumunu değerlendirmek amacıyla hazırlanan raporun yazarları, en önemli 15 kurumsal mobilite yönetimi tedarikçisinin güçlü ve zayıf yanlarını değerlendirdi.

IDC raporunda geleceğe yönelik strateji de değerlendirildi

Citrix ayrıca IDC tarafından da kurumsal mobilite yönetiminde lider firma olarak gösterildi. Citrix’in  IDC’nin “IDC MarketScape: Worldwide Enterprise Mobility Management Software 2014 Vendor Assessment” raporunda alanında öncü firma olarak duyuruldu. 11 kurumsal mobilite yönetimi tedarikçisinin değerlendirildiği raporda, Citrix sunduğu çözümün kapsamının genişliğinin yanı sıra şirketin bu alandaki güçlü ve stratejik duruşuyla da övgü aldı. Raporda firmaların bu alanda geleceğe yönelik hedef ve strateijleri de sorgulanırken, Citrix’in bu noktada da önümüzdeki 3-5 yılda müşteri ihtiyaçlarına göre duruşunu güçlendirerek devam edeceği yorumu yapıldı.

Yorumlar

  1. Forrester Raporu’na göre..Birde bağımsız araştırmanlara kulak verelim.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>