iDrive bulut tabanlı Uzak Masaüstü’nü başlattı

0

iDrive bulut

iDrive bulut tabanlı Uzak Masaüstü’nü kullanıma sundu. Uzak Masaüstü çözümünün, daha hızlı ve daha güvenli olduğu belirtiliyor.

iDrive bulut tabanlı Uzak Masaüstü’nü hizmete sundu

iDrive, kullanıcıların herhangi bir zamanda herhangi bir yerden herhangi bir PC, Mac, Android veya iOS cihazından RDP tabanlı Windows bilgisayarlarına ve sunucularına uzaktan erişmelerini sağlayan yeni bir bulut hizmeti olan Uzak Masaüstü’nü başlattı.

iDrive CEO’su Raghu Kulkarni, “Uzak Masaüstü, kullanıcıların çalışmalarına erişmelerine, dosya/klasörleri paylaşmalarına ve bilgisayarlarını sanki önünde oturuyormuş gibi yönetmelerine olanak tanıyarak onu uzaktan çalışma, uzaktan öğrenme ve evden çalışma için ideal hale getiriyor” dedi.

Kulkarni: “Denediğinizde, RDP tabanlı ana bilgisayara gerçekten hızlı bir şekilde bağlanabildiğinizi ve böylece her iki dünyanın en iyisine sahip olduğunuzu göreceksiniz” dedi. iDrive’ın çözümü, sadece kullanıcı adı ve şifre kullanarak erişim imkanı sunuyor.

Uzak Masaüstü Protokolü (RDP), ilk olarak 1997’de Microsoft tarafından geliştirilen ve bir kullanıcıya bir ağ bağlantısı üzerinden başka bir bilgisayara bağlanmak için grafiksel bir arayüz sağlayan tescilli bir protokoldür.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>