IMF kripto para çıkaracak

0

IMF kripto para

Uluslararası Para Fonu IMF kripto para çıkarmak için ortaklık kurdu. Bu ortaklıkla hem kripto para hem blockchain piyasası hareketlenecek.

IMF kripto para için Dünya Bankası ile ortaklık kurdu

IMF ve Dünya bankası, kripto para piyasasına yeni bir projeyle giriş yapıyor. Kurulan ortaklık kapsamında, kripto para piyasasına yönelik Learning Coin isimli bir kripto para çıkarılacak.

Ancak bu para biriminin herhangi bir maddi değeri olmayacak. IMF ve Dünya Bankası, kripto para piyasasını öğrenmek için Learning Coin üzerine çalışmalar yapacak.

Learning Coin’in özellikle personel eğitiminde kullanılması bekleniyor. Edinilen bilgilere göre personeller, Learning Coin kazanacak ve bunu günlük hayatta nasıl kullanacaklarını araştıracaklar.

Sonraki aşamada ise şeffaflığı artırmak için blockchain ağı kullanılacak. Bu blockchain ağı ile kripto para piyasasındaki para aklama işlemleri engellenmeye çalışılacak.

Tüm bu gelişmelerin ardından, IMF ve Dünya Bankası’nın önümüzdeki süreçte gerçek bir kripto para çıkarması pek sürpriz olmayacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>