ING Emeklilik’in ‘Mobil Şube’si hizmete girdi

0

ING Emeklilik, yeni hizmete giren uygulaması Mobil Şube ile kullanıcılarına, artık diledikleri her an her yerden, hesaplarına çok daha kolay ve hızlı şekilde ulaşabilme olanağı sunuyor.

Uygulama sayesinde katılımcılar, sisteme kayıtlı cep telefonu ve TC kimlik numaralarıyla Emeklilik Sözleşmesi ve Hayat Sigortası poliçelerine ait hesaplarına rahatlıkla erişebiliyor.  Ayrıca aylık fon bültenlerine ulaşabiliyor, hesaplama aracıyla ileride sahip olabilecekleri birikimlerine dair öngörüde bulunabiliyorlar. Yine bulundukları yere en yakın ING Bank şubesinin nerede olduğunu da Mobil Şube aracılığıyla öğrenebiliyorlar.

Deniz Kalafat Uysal: “Müşterimizin olduğu her yerde hizmet vermek, temel ilkemiz…”

ING Emeklilik Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Deniz Kalafat Uysal, müşteri odaklı yeni uygulamalarıyla müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflediklerini söyledi. Deniz Kalafat Uysal, “ING Emeklilik’te bizim temel ilkemiz, müşterimizin olduğu her yerde hizmet vermek. Küresel Mobil Tüketici Anketi, Türkiye’de kişi başına düşen mobil cihaz sayısının 5,4 olduğunu; akıllı telefon kullanım oranının ise yüzde 67’ye ulaştığını gösteriyor. Dolayısıyla mobil iletişimde olan katılımcılarımıza ulaşmak için biz de ‘Mobil’ dünyada olmalıyız diye düşündük ve Mobil Şubemizi hizmete sunduk. Bu uygulamanın sektörde henüz çok yaygın olduğunu söyleyemeyiz. ING Emeklilik olarak her zaman olduğu gibi bu alanda da yenilikleri takip ediyoruz. Mevcut uygulamalar arasında fark yaratan bir işe imza attık.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>