Techinside Google News
Techinside Google News

ING, teknoloji şirketi faaliyetlerine başladı 

Bankacılık lisansına sahip teknoloji şirketi olma vizyonu ile ilerleyen ING Türkiye’nin iştiraki ING Teknoloji, 1 Mayıs 2023 itibariyle faaliyetlerine başladı.
- Advertisement -

Bankacılık lisansına sahip teknoloji şirketi olma vizyonu ile ilerleyen ING Türkiye’nin iştiraki ING Teknoloji, 1 Mayıs 2023 itibariyle faaliyetlerine başladı. ING Teknoloji ile ING Türkiye ve ING Global’e mobil teknolojiler, bulut teknolojileri, yapay zeka ve veri madenciliği teknolojileri alanlarında uygulamalar, servisler ve ürünler geliştirilecek.  ING Türkiye Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı ve  ING Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Wouter Meijs, “Yeni şirketimizin ING’nin dijital liderlik stratejisi doğrultusunda, bizi teknolojide öncü olma hedefimize bir adım daha yaklaştıracağına ve turuncu kültürümüzü daha da zenginleştirerek teknoloji alanında önemli bir yetenek merkezine dönüşmemizi sağlayacağına inanıyoruz. ING Teknoloji, sektörde fark yaratan uygulamaları hayata geçirerek ING’nin teknolojiye yön veren şirket olma vizyonunu destekleyecek” dedi.

Dijital gücüyle kalıpların dışında, hayatın içinde çözümler geliştiren ING Türkiye’nin iştiraki olan ING Teknoloji  şirketi 1 Mayıs 2023 itibariyle faaliyetlerine başladı. ING Teknoloji ile ING Türkiye ve ING Global’e mobil teknolojiler, bulut teknolojileri, yapay zeka ve veri madenciliği teknolojileri alanlarında uygulamalar, servisler ve ürünler geliştirilecek.  ING Türkiye Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Wouter Meijs, mevcut görevine ek olarak ING Teknoloji’nin Yönetim Kurulu Başkanı görevini üstlenecek ve ING Türkiye Hukuk Genel Müdür Yardımcısı Günce Çakır, mevcut görevine ek olarak ING Teknoloji Genel Müdürü görevini yürütecek.

ING Teknoloji, teknolojiye yön veren şirket olma vizyonumuzu destekleyecek

ING olarak uzun zamandır dijitalleşmeyi stratejilerinin merkezine aldıklarını aktaran ING Türkiye Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı ve ING Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Wouter Meijs,  şunları söyledi: “ING Türkiye olarak, dijital liderlik hedefiyle ilerleyerek geleceğin bankacılığı için yatırımlarımızı şimdiden şekillendiriyor, sadece teknolojik altyapımıza değil insan kaynağımıza yaptığımız yatırımlarla da fark yaratmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda kurum kültürünü, yetenek gelişimini ve çalışma seklimizi önceliklendirerek dijital dönüşümde insan faktörüne odaklanıyoruz. Bu kapsamda, ING Teknoloji şirketimizin de bizi teknolojide öncü olma hedefimize bir adım daha yaklaştıracağına ve turuncu kültürümüzü daha da zenginleştirerek teknoloji alanında önemli bir yetenek merkezine dönüşmemizi sağlayacağına inanıyoruz. Bankacılık lisansına sahip teknoloji şirketi olma vizyonumuzu güçlendirecek olan ING Teknoloji,  sektörde fark yaratan uygulamaları hayata geçirerek ING’nin teknolojiye yön veren şirket olma vizyonunu destekleyecek.”

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:02:43

Nvidia çip sektöründe lider oldu!

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir