ininal CEO’su Hakan Gonca oldu

0

Türkiye’nin yeni nesil ödeme platformlarından biri olan ininal’da üst düzey bir atama gerçekleştirildi. Şirketin CEO koltuğu bundan sonra Hakan Gonca’ya emanet. ininal CEO’su Hakan Gonca yeni görevine başladı. 

ininal CEO’su Hakan Gonca kimdir?

ininal, üst yönetim kadrosundaki yeni bir atama ile gündeme geldi. Yapılan açıklama ile birlikte şirketin CEO koltuğuna Hakan Gonca’nın geçtiği duyuruldu. Peki, ininal CEO’su Hakan Gonca kimdir?

Lisans eğitimini Northwestern Üniversitesi Elektrik Mühendisliği alanında tamamlayan Gonca, Oxford Üniversitesi Said Business School’da İşletme dalında yüksek lisans (MBA) yaptı. Gonca, kariyerine Chicago’da Accenture’da danışmanlık yaparak başladı. Ardından Türkiye’de Milestone Capital Partners’da girişim yatırımları bölümünde yöneticilik yaptı. 2016’da Multinet Up bünyesine geçen Gonca, Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak şirketin yeni yatırımları, kurumsal girişimleri ve stratejik projelerinden sorumluydu. 2018’den bu yana Operasyon ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı olarak ininal’ın stratejik projelerinden ve kart/müşteri operasyonlarından sorumlu olarak çalışan Gonca, Multinet ve Gürsoy Grup’un kurduğu Yes Club girişiminin Genel Müdürlüğü görevini de yürüterek, yeni ürünün pazara çıkması üzerine çalıştı.

Gonca görevinde ininal’ın yüksek hedefleri ve vizyonu doğrultusunda çalışmaya devam edecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>