İnovasyon liderleri İstanbul’da

1

Açılış konuşmasını Chris Butsch‘ın yapacağı İnovasyon Zirvesi,milenyum kuşağı hakkındaki kitapları BestSell listelerine girdi. Kapanış konuşmasını ise Londra’dan Cris Beswick yapacak. ‘The Road to Innovation’ ve‘Building a Culture of Innovation’ isimli kitapları Financial Times ve The Times tarafından 2017’nin en iyi inovasyon kitapları arasında seçildi.

Cris tüm dünyada tanınan, özellikle kurumsal şirketlerde inovasyon kübltürünün oluşturulması konusunda çalışmaları olan çok önemli bir isim.

Marcello Palazzi “Sosyal İnovasyon” konusunda herkesin kabul ettiği bir otorite. Hollanda’dan zirvedeki sosyal inovasyon temalı panelimizi yönetmek için gelecek.

Fintech, çevik inovasyon, endüstri 4.0 ele alınacak konulardan bazıları

İsviçre’den Aurore Bui kendisine eşlik edecek. Eli Jacobs İsrail’den, Pedro Martinez İspanya’dan giyilebilir  teknolojileri konuşmak için gelecekler. Nordic ülkelerindeki en büyük bankalardan BankAxept Chief Innovation Officer’i Narve Hansen, fintech konusunda deneyimlerini aktaracak.

17-08/24/222.png

Dan Montgomery İnovasyon ve Business Agility ile ilgili, Londra’dan Jonathan Slater Açık İnovasyon, University of Pennsylvania’dan Dr.Paul Pavlou Büyük Veri ile ilgili sunumlar gerçekleştirecek. Amsterdam’dan Bram Kanstein ürün geliştirme ile ilgili küçük bir gruba atölye düzenleyecek. 

Zirve, herkesin katılımına açık. Katılmak isteyenler için 19 Ekim’de İstanbul‘da.

Yorumlar

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>