Instagram hikayelerinde 24 saat limiti kalkıyor mu?

0

Instagram’ın Snapchat’ten “esinlendiği,” 24 saat içinde kaybolan ve en fazla 24 saat içinde çekilmiş fotoğraflardan/videolardan oluşan Hikayeler özelliği yakında yeni bir güncelleme alabilir.

Bazı Instagram kullanıcılarında test edilmeye başlayan yeni özellikle kullanıcılar artık hikaye yaratmak istediklerinde en fazla 24 saat önce çekilmiş fotoğraf ve video kullanma kısıtına takılmadan, bir hafta içinde çekilmiş fotoğraf ve videoları kullanabilecekler.

Böylece Instagram’da Hikaye oluşturmak isteyen kullanıcılar, çektikleri fotoğrafları 24 saat içinde aceleyle hikayeye dönüştürme endişesi yaşamadan, görseller üzerinde daha rahat çalışabilecekler. Bu da özellikle kurumsal Instagram hesapalarında, kontrollü, onay almış, üzerinde dikkatle çalışılmış hikayeler yaratmayı mümkün kılacak. Diğer bir deyişle daha fazla kurumsal hesabın Instagram Hikayesi paylaştığına tanık olabileceğiz. Öte yandan paylaşılan hikayelerin 24 saat içinde kaybolma özelliğinde değişikliğe gidilmiyor. Hikayeler eskiden olduğu gibi yayınlandıktan 24 saat sonra kaybolacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>