Instagram, influencer’lar için yeni araçlar yayınladı

0

Sosyal medyada yüksek takipçili Influencer’lar dünyanın yeni selebritileri oldukları elde ettikleri reklam gelirleriyle de dikkat çekiyorlar.

Kullanıcı istatistikleri

Intagram şimdi sosyal medyada takipçileriyle ilişkilerini daha profesyonelce yönetmek isteyen Influencer’lar için daha işlevsel araçlar yayınlamaya hazırlanıyor.

Milyonlarca takipçisi olan ve her saniye yüzlece özel mesaj alan Influencer’ların, aradıkları kişilerden veya aradıkları konu hakkında gelmiş mesajları daha kolay bulabilmeleri için şimdi DM sekmesinde arama yapabilecekler.

Bu profesyonel kullanıcılar ayrıca takipçileri hakkında geniş istatistiklere de ulaşabilecekler. Hangi ülkeden kaç takipçisi var, hangi saatlerde paylaşımları izleniyor, kimler ne kadar beğeni bırakıyor vs…

Şimdilik küçük bir grup tarafından test edilen özellikler yararlı bulunursa, belli sayıda kullanıcısı olan tüm kullanıcılara açılacak.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>