Instagram’a gizli paylaşım özelliği geliyor

0

Instagram, kullanıcılarının sadece belli bir gruba yönelik paylaşım yapabilmesini sağlayacak yeni özelliğini test etmeye başladı.

Instagram kullanıcıları şimdiye dek sadece ya herkese açık ya da profilini gizliye alarak sadece arkadaş listesine aldığı kişilerin görebileceği şekilde yayın yapabiliyordu. Fotoğraf ve video paylaşım servisi yeni özelliği ile kullanıcıların profilini kapamasına gerek kalmadan sadece belli kitleler tarafından görülebilecek yayınlar yapmasını mümkün kılacak.

Kullanıcılar arkadaş listesi içinden belli kişileri özel gruplara alarak bu grupların görebileceği şekilde paylaşım yapabilecek. Böylece profili tamamen dışarı kapamak yerine, Facebook’ta olduğu gibi, farklı arkadaş listelerine, farklı paylaşımların gösterilebileceği bir kişiselleştirme mümkün olacak.

Intagram’ın yeni özelliğinin ne zaman devreye gireceği şimdilik belli değil. 

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>