InStory teknolojisi ile e-ticaret satışlarını yüzde 50 artırma fırsatı

0

InStory uygulaması, mobil web sitesi sahibi şirketlere e-ticarette yüzde 50’lere varan oranda satışlarını artırma fırsatı sağlıyor

Dijital hizmet ajansı Digital Exchange, uluslararası teknoloji şirketi Insider’ın Türkiye’de çözüm ortağı oldu. Bu işbirliği kapsamında Digital Exchange, Instagram’ın ‘Hikaye’ uygulamasından ilham alınarak Insider tarafından geliştirilen InStory ürününü Türkiye pazarında müşterilerinin kullanımına sundu.

Instory uygulaması, mobil internet sitesi sahibi şirketlere e-ticarette yüzde 50’lere varan oranda satışlarını artırma fırsatı sağlıyor. E-ticarettin kalbi olan mobil sitelere kolayca entegre edilebilen InStory ürünü, müşterilerine ulaşmak isteyen 20’den fazla sektöre markalarını pazarlamada yeni bir kanal açıyor.

Insider Ticari Kanallar ve Mobil Platform Direktörü Ali Can Kamiloğlu, InStory ürününün sıfırdan üretilen bir teknoloji olduğunu belirtti. Türkiye’deki çözüm ortakları Digital Exchange’in uzmanlıklarına Insider ürünleriyle yeni yetenekler kazandırmaktan son derece memnuniyet duyduklarını söyleyen Kamiloğlu, “Digital Exchange ve Insider’in güçlerini birleştirmesiyle markaların dijital alanda stratejik ve operasyonel ihtiyaçlarını 360 derece karşılamış oluyoruz” dedi.

Mobil internet sitesi üzerinden yeni satış kanalı

Insider işbirliği ile mobil internet üzerinden şirketlere yeni bir dijital pazarlama kanalı daha sunduklarını belirten Digital Exchange CEO’su Emrah Pamuk, “InStory, Instagramın ‘Hikaye’ uygulamasından ilham alınarak geliştirilen bir teknoloji. Instagram’ın ‘Hikaye’ uygulamasında ne yapılıyorsa, tüm bu uygulamaların daha fazlasını InStory ile şirketlerin mobil internet sitelerinde gerçekleştiriyoruz” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>