Intel Security İnovasyon Birliği genişliyor

0

Intel Security iş ortağı ekosistemi, 25 yeni partner ile genişliyor. Intel Security İnovasyon Birliği (Intel Security Innovation Alliance) olarak bilinen ekosistem, yenilikçi açık mimariyi dünya genelinde 150 iş ortağıyla 12 global pazarda gerçeğe dönüştürüyor.

Platformun temel teknolojilerinden biri olan McAfee Data Exchange Layer, farklı satıcıların güvenlik ürünlerinin birbiriyle iletişim halinde çalışabildiği ortak bir katman oluşturuyor. Açık mimariye karşın güvenli bir yapıya sahip olan framework, Tehdit Savunma Yaşam Döngüsünü basitleştirmek için müşteri güvenlik araçlarının daha verimli ve etkin çalışmasını sağlıyor. Yirmiden fazla Intel Security iş ortağı, kendi ürünlerini McAfee Data Exchange Layer üzerine entegre etme sürecine başlamış durumda ve büyük bir kısmı bu işlemi tamamladı. Bu katmanla entegrasyon sayesinde müşteriler ve iş ortakları çok daha yenilikçi çözümler geliştirmek için özgün tasarımlar kurgulayabiliyor.

Şirketlerin tehditler karşısında hızlı ve isabetli kararlar verebilmesi için gereken gerçek zamanlı ve aksiyon alınabilir veriler, sunulan platforma entegre çözümlerin daha etkin veri analizi yapmasıyla sağlanıyor. Böylelikle bilgi güvenliği kaynakları, yüksek öncelikli sorunlara daha hızlı odaklanabiliyor ve aynı zamanda daha stratejik ve proaktif bir yaklaşım izleyebiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>