İnternet fiyatları Haziran’da artıyor mu?

0

Ülkemizde fiber internet altyapısı giderek gelişiyor. Artan maliyetler, internet paketi fiyatlarına ne kadar yansıyacak? TurkNet CEO’su Cem Çelebiler ile yaptığımız röportaj videosuyla karşınızdayız. TurkNet internet fiyatlarına zam gelecek mi?

TurkNet CEO’su ile internet altyapısını konuştuk

TechInside YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda TurkNet CEO’su Cem Çelebiler ile internet zamları ve ülkemizdeki altyapı sorunlarını konuştuk. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

TurkNet GigaFiber internet paketlerine ulaşmak için: https://bit.ly/38tU6Vb

Ülkemizde internet sağlayıcıların en büyük sorunlarından biri de altyapı yatırımları. Kısa sürede kendi altyapısını oluşturarak kullanıcılara Gigabit internet sağlayan TurkNet, yaptığı zam ile birçok kullanıcı tarafından eleştirildi.

TurkNet, kendi altyapısı olan bölgelerde kullanıcılara 139.90 TL’ye Gbps hızında simetrik internet sağlıyor. 2010 sonrasında yapılan yatırımlar ile daha iyi konuma gelen TurkNet, kullanıcıların kaliteli hizmet alabilmesi için operasyon konusunda da değişikliğe gidiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>