İnternet kullanıcılarından Paraşüt’e “Yılın SaaS Girişimi” ödülü

0

webrazzi

Webrazzi ödüllerinde 234 bin 598 farklı sosyal medya hesabından 1 milyon 411 bin 588 adet oy kullanıldı. Paraşüt, kendi alanında 9.418 oy alarak ödülün sahibi oldu.

Paraşüt Kurucu Ortağı Sean X. Yu:

“2014 Haziran’dan bu yana küçük ve orta ölçekli işletmelere web tabanlı fatura ve finansal yönetim hizmetini sunuyoruz. Emin adımlarla büyüyor ve hizmetlerimizin kapsamını her geçen gün daha da genişletiyoruz. Bugüne kadar 50bin işletmeye ulaştık. Her ay %20-30 oranında büyüyoruz. 2016 sonuna kadar 200bin işletmeye ulaşmayı hedefliyoruz.

Kendi alanlarında başarılı birçok girişimin yarıştığı Webrazzi 2015 ödüllerinde, internet kullanıcıları tarafından oylanarak kazandığımız Yılın SaaS Girişimi ödülünü almaktan ötürü çok mutluyuz. Bu yıla şanslı başladık, Ocak 2016’da kazandığımız bu ikinci ödül. Tüm Paraşüt ekibine ve ödülleri ile bizi daha da ileriye taşıyan kişi ve kuruluşlara çok teşekkür ediyorum.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>