IoT Prediction raporu dijitalleşmenin kaçınılmaz olduğunu gösteriyor

0

IoT Prediction raporu

Telenor IoT, bir Accenture şirketi olan Northstream ile bir kez daha, IoT Tahmin Raporunun son baskısına yönelik eğilimleri belirlemek için ortaklık kurdu.

Son yıllarda hem büyük hem de küçük işletmeler dijital dönüşümle gelişti. Değişimin hızı dikkat çekici ve yavaşlama belirtisi göstermiyor. IoT Tahmin raporunda, Northstream ve Telenor, önümüzdeki üç yıl içinde dijital dönüşümün üç güç tarafından hızlandırılacağını tahmin ediyor.

Telenor IoT CEO’su Mats Lundquist: “Şu anda inovasyonu ve teknolojiyi hızlandıran üç makro trend görüyoruz. Bu üç makro eğilimin birleşik etkisi, pazarları benzeri görülmemiş şekillerde dönüştürecek yeni iş fırsatlarının kapısını açacak. Kazananlar, olasılıkları erkenden benimseyen ve müşteri ihtiyaçlarını ve ticari değeri anlayarak işlerini yenilemeye cesaret eden şirketler olacak” diyor.

Raporun bulguları, mükemmel bir fırtınanın yaklaşmakta olduğunu ortaya koyuyor: Pandemi, kurumsal varlıkları dijital yolculuklarını hızlandırmaya zorladı. Aynı zamanda, büyük teknolojik altyapı yatırımları, dijital otoyolda 5G’nin desteklediği sürekli yenilikçi çözümlere daha fazla yatırımı teşvik eden hızlı bir şerit oluşturdu. Her ikisi de sürdürülebilirlik konusunda düzenleme ve inovasyonun aciliyetinin altını çizdi.

Northstream CEO’su Bengt Nordström: “Gerçekten dönüştürücü zamanlarda yaşıyoruz. Gelecek ve geçmiş arasında. Hızlı adapte olan şirketler, erken benimseyenler, ödülleri daha erken alacaklar, harekete geçemeyen şirketler ise geride kalma riskiyle karşı karşıya. Bu raporla bu değişimi en çok etkileyecek trendleri vurguladık ve organizasyonların oyunda kalabilmek için atmaları gereken dönüştürücü adımları vurguladık” diyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>