iPad için Photoshop planı açıklandı

0

iPad için Photoshop

Apple iPad için Photoshop planını açıkladı. Bu yılın sonlarında ve 2020 yılının ortalarında iPad için Photoshop’ta önemli gelişmeler meydana gelecek.

iPad için Photoshop yol haritası

Apple iPad’lerdePhotoshop’un kullanılabileceğini duyurduğunda teknoloji sektöründe büyük bir heyecan yaratmıştı. Ancak ortaya çıkan kullanıcı deneyimlerinin ardından, bu durum biraz hayal kırıklığı oldu.

Kullanıcılar, seçim araçları dahil olmak üzerePhotoshop’un birçok özelliğini iPad cihazlarında kullanamadıklarını söylemekteydi. Apple, kullanıcılardan gelen bu yorumlar doğrultusunda yeni bir yol haritası paylaştı.

Yapılan planlamaya göre 2019 yılı sonlarında iPad’lerdePhotoshop yapay zeka destekli seçim aracına kavuşacak.  Ayrıca bulut sistemi ile dosyaları göndermek ve indirmek de çok kolay hale gelecek.

2020 yılının ortalarında ise RefineEdge özelliğinin eklemesiyle ince detaylar bile çok daha kolay bir şekilde seçilebilecek.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>