iPad’de çizim yapmak için

0

Selefinin başarısı üzerine inşa edilen Wacom’un yeni Intuos Creative Stylus 2’si, iPad’de yapılacak çizim, resim ve eskiz çalışmalarına yönelik arttırılmış görünürlük ve ince ayrıntılar için ince sert bir uçla oluşturuldu. Yaratıcı profesyoneller için birinci sınıf bir mobil çözüm olan bu ürün, şimdi aynı zamanda USB ile şarj seçeneği, çeşitli tutma biçimlerini desteklemek için kloş bir ön kısım ve kullanım kolaylığı için yan düğme de sunuyor. Kaliteli tasarım ve üstün özelliklerin bu kombinasyonu, sanatçılara ve tasarımcılara her zaman ve her yerde çalışabilmeleri için mükemmel bir araç sunuyor.

İş akışlarında iPadlerini sık kullanan profesyoneller ve bu alanın tutkunları için ideal bir çözüm olan yeni Intuos Creative Stylus 2, bir iPad üzerinde kalem-kağıt tarzı eskizler hazırlamak ve konsept çizimleri yapmak için vazgeçilmez bir araçtır. Ürün, kalemi iPadlere ve Wacom’un Bulut hizmetlerine sorunsuz şekilde bağlayan 2,048 basınca sahip. Çok yakında piyasaya sürülecek olan iki yeni bulut tabanlı hizmet, farklı cihazlar arası dosya değişimine olanak veren çalışma panosu fonksiyonları (DropZone) ile kişisel kalem, tablet ve görünüm ayarları için bir depolama hizmeti (ControlRoom) sunuyor.

Fiyatlandırma ve Piyasaya Çıkış:

Intuos Creative Stylus 2 bugünden itibaren 79,90 avrodan Wacom eStore’da satışa sunulacak.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>