Techinside Google News
Techinside Google News

İş sürekliliği için verilere kesintisiz ulaşım şart

Mobil çalışma yöntemlerinin her geçen gün daha çok benimsendiği iş dünyasında, verilere mobilken ulaşmak iş akışlarının bir parçası haline geldi
- Advertisement -

her+yerden+erisimVeri miktarı her geçen gün inanılmaz bir şekilde artıyor. Fotoğraflar, videolar ve müzik dosyalarının hacmi sürekli artış gösterirken, sosyal medya platformları, bu artışın ivmesini daha da artırıyor. Veri depolama, yönetimi ve güvenliğini sağlama, iş süreçlerinde ön plana çıkan değerler arasında yer alıyor. Tüm sektörler için veri depolamadaki ana öncelik, iş sürekliliği. Verileri doğru ve güvenilir platformlarda saklayıp yönetmek, bireyler için de vazgeçilemez bir öneme sahip.

Satış ve pazarlama ekiplerinin kafaları rahat, patronlar mutlu
Veri düzenli bir şekilde artarken, verilere ulaşım şekli de değişiyor. Mobil çalışma yöntemlerinin her geçen gün daha çok benimsendiği iş dünyasında, verilere mobilken ulaşmak iş akışlarının bir parçası haline geldi. Özellikle büyük organizasyonlarda, sahada çalışanlar, satış ve pazarlama ekipleri verilere her an ve her yerden ulaşmak durumunda. Verilere ulaşımdaki kolaylık ve esneklik sadece çalışan mutluluğunu değil, aynı zamanda başarıyı ve kârı da beraberinde getiriyor. Kullanıcıların hangi dosyalara erişebileceğinin kolay bir şekilde belirlenebileceği veri depolama sistemleri; kurumların, BT yöneticilerin ve çalışanların işini kolaylaştırıyor.

Çok fonksiyonlu, yüksek performanslı ve güvenilir ürünlere yatırım yapılıyor
Kurum bünyesinde konumlandırılacak doğru teknolojik çözüm ve altyapılar, iş süreçlerinin hızlı, verimli ve tasarruflu olmasını sağlıyor. Veri depolama ihtiyaçlarını karşılayacak donanım ve yazılımın iş sürekliliğini doğrudan etkiliyor. Kullanıcılar, veri depolama çözümlerinin çok fonksiyonlu, yüksek performanslı ve güvenilir olmasını istiyorlar. Özelikle KOBİ sektöründe bu türden bir değişim yaşanıyor. Bring Your Own Device (BYOD), büyük veri, bulut ve mobilite gibi güncel eğilimleri kapsayan ve bu eğilimlerin getirdiği yeni teknolojilerle uyumlu çalışan ürünler, rekabette firmaları öne taşıyor. İşletmeler, artan verilerini uzun vadeli olarak güvenli şekilde depolayıp mekândan bağımsız biçimde erişim sağlayarak maliyet avantajı sağlamak ve iş süreçlerini kesintisiz şekilde sürdürebilmek gibi önemli avantajlar elde edebiliyor. Kurumsal ve ev tipi kullanıcılar için depolama çözümleri sunan Tayvan kökenli Synology, veri depolamayı, paylaşımı ve farklı platformlar arasında dosya senkronizasyonunu mümkün kılan yenilikçi ürünleriyle dikkat çekiyor. Birbirine yedekli ürünleri ile arıza durumunda bile veri güvenliği ve kesintisiz çalışma olanağı sağlayan Synology ürünleri, en iyi fiyat-performans dengesini sunuyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir