İşCep Apple Watch uygulaması App Store’da

0

Isbank_gorsel_AppleWatch_31Temmuz2015Dijital bankacılık alanında sunduğu yeniliklere bir yenisini ekleyen İş Bankası, Apple Watch’a özel olarak geliştirdiği yeni uygulaması “İşCep Apple Watch” ürününü akıllı saatlerin Türkiye’de satışa sunulduğu gün eş zamanlı olarak kendi müşterilerine de sunmaya başladı.

İşCep Apple Watch uygulaması, Türkiye’nin mobil bankacılıkta pek çok yönüyle öncüsü olan İşCep’in akıllı saatler üzerindeki uzantısı olarak çalışacak. Telefonlarında İşCep yüklü olan müşteriler, Apple Watch’ları ile telefonlarını eşleştirdikten sonra saatlerindeki uygulamayı kullanabilecek.

İş Bankası’nın teknoloji iştiraki Softtech tarafından hazırlanan uygulama kapsamında,  İşCep kullanıcıları herhangi bir şifre girişine gerek olmadan güncel finansal verileri takip edebilecek, en yakın Bankamatik ve şubelere haritadan yönlendirmeyle kolayca ulaşabilecekler. Kullanıcılar, ayrıca bulundukları konuma göre en yakınlarındaki Maximum Kart kampanyalarını ve fırsatlarını takip etme imkânı da bulabilecekler.

Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran, İş Bankası olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini ve müşterilerin hayatını kolaylaştıracak her platformda var olma alışkanlığını sürdürdüklerini vurgulayarak, “Bu vizyonla daha önce akıllı gözlüklere özel geliştirdiğimiz uygulamamızla adım attığımız giyilebilir teknolojiler alanında şimdi de Apple Watch uygulamamız ile yerimizi alıyoruz. Önümüzdeki dönemde de bu yönde yatırımlarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>