İşletmeler yarına hazır

0

Temmuz 2014’te Yarına Hazırım Platformu’nu geliştiren Vodafone, Dijitalleşme Endeksini hesaplayarak verimliliğini artıran işletmelerin başarı hikayelerini, Türkiye’deki diğer işletmelere ilham vermesi için “Yarına Hazır İşletmeler Anlatıyor” platformuyla tüm ülke ile paylaşacak.

Vodafone İş Ortağım çözümleriyle işlerini dijitalleştiren işletmelerin başrol oynayacağı program bir yıla yayılacak. İşletmelerin yakaladıkları büyümenin anlatılacağı “Yarına Hazır İşletmeler Anlatıyor” serisiyle teknolojinin, her işletme için rekabetçilikte vazgeçilmez unsur olarak nasıl öne çıktığı anlatılacak.

Artan rekabette verimliliklerini artırmak, müşteri kazanmak ve ekiplerini yönetmek için farklı ihtiyaçlarına uygun çözümleri Yarına Hazırım Platformu’yla tespit edip Vodafone’la dijitalleşen her ölçekten ve farklı sektörlerden işletmeler, sözkonusu seride yer alabilecek. Bir yıl boyunca 40’tan fazla işletmenin başarı hikayesi televizyon, yazılı basın ve online mecralarda paylaşılacak.

Kurulduğu günden beri 700 binden fazla müşterinin ziyaret ettiği Yarına Hazırım Platformu’nda 17 bine yakın işletme Dijitalleşme Endeksi’ni hesapladı ve ihtiyaçlarını öğrendi. Dijitalleşme Endeksini hesaplayan her iki Vodafone müşterisinden biri Yarına Hazırım Ekibi’nin verimliliğini artıracak önerilerini dinlemek için davet etti. Vodafone İş Ortağım, yaptığı çalışmalarla altı aylık süreçte Türkiye’de Vodafone’lu işletmelerin dijitalleşme endeksini yüzde 48’ten yüzde 52’ye çıkardı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>