İşte Elon Musk’ın CV’si

0

Elon Musk gibi dünyanın en önemli ve dev şirketlerini kurmuş bir milyarderin CV’ye ihtiyacı olabilir mi? Musk’ın bir iş başvurusunda bulunmayacacağı kesin. Ancak Elon Musk’ı tanımak isteyecek insanlar için onu en iyi anlatacak CV nasıl yaratılabilirdi? 

Bu sorunun cevabını arayan bir online CV hizmeti, insanlara bir sayfadan uzun CV’ye ihtiyaçlarının olmadığını göstermek için, dünyanın en donanımlı insanlarından biri olan Elon Musk’ın CV’sini hazırladı.

Sayısız şirket kurmuş, dünyayı değiştiren önemli ürünleri ortaya çıkarmış, ABD’yi uzaya taşıyan uzay gemilerini üreten ve insanoğlunun Mars’a gitmesi için en gelişmiş planları milyar dolarlık yatırımlarla yürüten Musk’ın bile sadece bir sayfalık CV ile kendini tanıtabildiğini görünce, dünyadaki başka herkesin kendini bir sayfalık CV ile anlatabileceği anlaşılıyor.

İşte Elon Musk için yaratılan o CV:

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>