Techinside Google News
Techinside Google News

ITServ, TMOK iş birliğiyle 2024 Paris Olimpiyatları’nda!

ITserv Technology, 2024 Paris Yaz Olimpiyatları için Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'ni (TMOK) desteklemek üzere Resmi Tedarik Sponsoru oldu

Küresel teknoloji lideri olma vizyonuyla hareket eden ITServ Technology, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) ile yaptığı stratejik iş birliğiyle Türkiye’nin spor alanında uluslararası başarılarını artırma hedefine katkıda bulunuyor. Resmi Tedarik Sponsoru olarak 2024 Paris Yaz Olimpiyatları sürecinde TMOK ve Türk sporcularını teknoloji, yapay zeka ve veri analitiği çözümleriyle destekleyecek olan ITserv Technology, bu iş birliğiyle sporcuların performans analizlerini ve antrenman metodolojilerini geliştirme fırsatı sunacak.

26 Temmuz – 11 Ağustos 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Paris Yaz Olimpiyat Oyunları’nda, ITserv Technology’nin sağlayacağı teknolojik destekle, Türk sporcuların 100 yıl sonra yine Paris’te gerçekleşecek oyunlarda en iyi performanslarını sergilemeleri hedefleniyor. Türkiye, ilk kez 1924 yılında Paris’te düzenlenen Olimpiyat Oyunları’na katılmıştı.

- Advertisement -

ITserv Technology CEO’su Mehmet Ertan Erdoğan törende yaptığı konuşmada, “Bu iş birliği, sadece teknolojik destek sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda sporcularımızın ve takımlarımızın uluslararası başarılarına doğrudan katkıda bulunacak. Bizler, yapay zeka, makine öğrenmesi ve büyük veri analitiği gibi alanlardaki uzmanlığımızı kullanarak Türk sporunu yeni bir çağa taşımayı amaçlıyoruz,” dedi.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener ise, “ITserv Technology ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği, TMOK’un bilgi teknolojileri altyapısını güçlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda veri analitiği ve yapay zeka gibi yeni nesil teknolojik değerleri Türk sporuna entegre ederek sporcularımızın ve federasyonlarımızın daha bilinçli ve sistemli çalışmalar yapmasını sağlayacak,” ifadelerini kullandı.

Bu iki yıl sürecek olan iş birliği kapsamında, ITserv Technology’nin çözümleri, sporcuların performanslarını artırmaları, hedeflerine ulaşmaları ve Türkiye’yi uluslararası alanda başarıyla temsil etmeleri için kritik bir role sahip olacak.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:12:09

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir