İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezi ile girişimciliğin geleceğini konuştuk!

0

İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezi; teknolojik ve yenilikçi ürünlere veya iş fikirlerine sahip, ürününün inovatif ve ticari başarı yakalamaya uygun olduğuna inanan tüm girişimciler ve startuplar için doğru adres. Bugün girişimciler için İTÜ ARI TEKNOKENT Genel Müdürü Prof. Dr. Attila Dikbaş ile girişimciliğin geleceğini konuştuk.

İTÜ Çekirdek ile girişimciliğin geleceğini konuştuk!

YouTube video

İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezi’ne ulaşmak için buraya tıklayın

İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent’in vizyoner yaklaşımıyla 2011 yılında kurulan İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezi; kurulduğu günden bu yana farklı sektörlerdeki teknolojik girişimleri destekleyerek, onların hızlı büyüyen ve ölçeklenebilir bir iş modeline sahip start-up’lar olmalarını amaçlıyor.

Onuncu yılını kutlayan ve UBI Global tarafından üniversitelere bağlı kuluçka merkezleri arasında ilk 5’te gösterilen İTÜ Çekirdek, farklı aşamalardaki teknoloji girişimcilerine ilham olmak ve onların pazardaki başarısına katkı sunmak amacıyla eğitim, danışmanlık, mentorluk, network, kurumsal iş ortakları, basın & PR desteği ve sermaye gibi bir girişimcinin yolculuğunda ihtiyaç duyduğu tüm destekleri bir arada sunuyor.

Girişimlere fayda sağlayabilecek kurumsal firma, yatırım ağları ve profesyonellerle paydaşlık ilişkisi kurarak, girişimcilere geniş bir platform sunan İTÜ Çekirdek; bu platform sayesinde iş birliği veya müşteri ilişkisi kurabilecek kurum ve girişimlerin bir araya gelmesini ve yatırımcıların havuza erişmesini sağlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.