iyzico’da yeni CFO

1

Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri platformu olan iyzico, gerçekleştirdiği atama ile kurumsallaşma yolunda bir adım daha atarak daha da güçleniyor. Siemens Group ve GroupM çatısı altında 15 yılı aşkın bir süre çalışıp bilgi ve deneyim sahibi olan İlkay Düzgün, Eylül ayı itibariyle iyzico’da CFO pozisyonunda çalışmak üzere göreve başladı.

Almanya’da büyüyüp, eğitimini orada tamamlayan İlkay Düzgün, Mainz Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde (Fachhochschule Mainz) eğitim gördükten sonra Siemens Türkiye’de kariyerine başladı. 2001 – 2004 yılları arasında ABD’nin Detroit şehrinde Siemens Automotive Corporation bünyesinde görev alan Düzgün, daha sonra Siemens Türkiye’de üst düzeyde görev aldı. Düzgün, 2006’dan bu yana çalıştığı GroupM firmasında da CFO pozisyonunda görev yapıyordu. iyzico üst yönetimi tarafından CFO olarak göreve atanan ve şirketin yönetim kadrosuna katılacak olan Düzgün, sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile iyzico’ya değer ve güç katacak.

iyzico CFO'su İlkay Düzgün
iyzico CFO’su İlkay Düzgün

iyzico CEO’su Barbaros Özbugutu yeni CFO atamasıyla ilgili olarak “iyzico’yu alanında lider şirket konumuna getirmeye ve yeni ödeme kuruluşu lisans sürecini verimli ve hızlı şekilde tamamlamaya odaklandığımız bu dönemde, İlkay Hanım bilgi ve tecrübesiyle bize çok önemli katkı sağlayacak. İlkay Hanım’ı iyzico bünyesine kazandırdığımız için çok mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

  1. Avatar

    Son yillarda duydugum basarisiz firma isimlerinden. Bu nasıl bir isim? Fonetik berbat♣♣

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>