iyzico’dan satış iddialarına esprili açıklama: Ooo piti piitiii…

0

iyzico, satış iddialarını esprili şekilde yalanladı

 E-ticaret şirketlerine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan iyzico, satış iddialarına yönelik bir açıklama yaptı. Şirket, Twitter hesabından yaptığı açıklamada satış iddialarını esprili bir şekilde yalanladı. İyzico, bu iddiaları “ooo piti piitiii..” diyerek yalanladı ve medyada çıkan haberlerden bir seçki yaparak paylaştı.

İşlem hacmi 6 milyar TL

2012 yılında Barbaros Özbuğutu ve Tahsin Isın tarafından kurulan iyzico, 29 binden fazla internet sitesinde alışverişlerinizin altyapısını üstleniyor. Crunchbase’teki verilere baktığımızda iyzico’nun bugüne kadar aldığı yatırımların 24 milyon dolara ulaştığını görüyoruz. Şirketin yatırımcıları arasında ise IFC, Endeavor, Amadeus Capital, Beenos, Speedinvest, 212 ve Vestok Emerging Finance yer alıyor. Bununla birlikte, iyzico’nun 2019 1Ç  itibarıyla 6 milyar TL’lik işlem hacmine ulaştığını not edelim.  

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>