Jack Ma Alibaba merkezine gelmiyor

0

Jack Ma Alibaba

Şirket kaynakları, Jack Ma’nın Alibaba merkezine artık gelmediğini belirtti. Ma’nın şirket için bazı etkinlikler haricinde merkeze uğramadığı belirtildi.

Jack Ma Alibaba merkezine gelmemeye başladı

Alibaba’nın kurucusu Jack Ma, eskisi kadar ekranların önüne çıkmıyor ve profesyonel kariyerini durgun hale getirmiş durumda. Son olarak Ma’nın şirketin merkezine de nadir geldiği vurgulandı.

Şirket kaynakları, Alibaba’nın kurucusu Jack Ma’nın ı, e-ticaret devinin yıllık “Ali Day” ve çeşitli personel etkinlikleri haricinde Hangzhou’daki Alibaba merkezine gelmediğini belirtti.

Milyarder, Ekim ayında Şangay’da Çin’in mali düzenleyicilerini eleştiren bir konuşma yaptıktan sonra arka plana çekilmişti. Hatta Ma’nın bazı etkinlikler haricinde şirketin genel merkezine gelmediği de öğrenildi.

Ma her ne kadar 2019 yılında başkanlıktan istifa etmiş olsa da Alibaba’nın en önemli ismi olmayı sürdürüyor.

Hangzhou’da bulunan Ma, Ocak ayında ortaya çıkmadan önce üç ay boyunca kamuoyunun gözünden kaybolmuştu. Hatta Ma’nın öldürüldüğüne yönelik de çeşitli haberler ortaya çıkmıştı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>