Jeff Bezos yatırım ağını genişletiyor mu?

0

Jeff Bezos yatırım

Uzay çalışmalarına yaptığı yatırımlarla büyüyen Jeff Bezos yatırım ağını genişletiyor. Jeff Bezos, son dönemde emlak ve sanat eserlerine yaptığı yatırımlarla da dikkat çekiyor.

Jeff Bezos yatırım stratejisini değiştiriyor mu?

Amazon’un CEO’su ve Blue Origin şirketinin sahibi olan Jeff Bezos, dünyanın en zengin insanları arasında yer alıyor. Bezos, bu alanlarda yaptığı çalışmalarının yanı sıra, yatırımlarıyla da dikkat çekiyor.

Sanat eseri koleksiyonu oluşturan Bezos, 2019’da biri 52,5 milyon dolar diğeri ise 18,5 milyon dolar olan iki adet sanat eseri almıştı.

Servetini katlayarak büyüten Bezos’ın, 40 bin metrekarelik bir malikane için de 225 milyon dolar ödeyeceği yönünde iddialar gündeme gelmişti. Servetini her geçen gün daha büyüten Bezos’ın, aldığı sanat eserleri ve gayrimenkulların adeta bir şirket değerinde olması nedeniyle, Bezos farklı sektörlere de girmek istiyor yönünde iddialar gündeme geldi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>