John Terry çocuklar için NFT koleksiyonu yapıyor

0

çocuklar için NFT

Chelsea’nin eski kaptanı John Terry çocuklar için NFT koleksiyonu yapıyor. Terry de blockchain üzerine çalışan isimler arasına katıldı.

John Terry çocuklar için NFT koleksiyonunu paylaştı

Chelsea’nin eski kaptanı John Terry, çocuklar arasında takas edilemeyen jetonları (NFT’ler) teşvik etmeyi amaçlayan bir şirket olan The Ape Kids Collection ile işbirliği yaptı.

NFT’ler, kullanıcıların kripto para birimlerini destekleyen blok zinciri ağı aracılığıyla nadir bulunan dijital eserlere sahip olmalarını sağlıyor. Tüm sanat biçimleri, tweet’ler, müzik, GIF’ler ve benzeri dijital varlıklar NFT’ler aracılığıyla sahiplenilebiliyor.

Daha önce Chelsea, İngiltere milli takımı ve Aston Villa’nın kaptanlığını yapan Terry, ilk Bored Ape’ini satın aldığını açıkladı. Bunu takiben, Terry platforma profil resmi olarak bir NFT resmi yükledi. BAYC NFT’leri, Yuga Labs tarafından oluşturulan 10.000 benzersiz sıkılmış maymundan oluşan popüler bir kolaksiyon olmaz özelliği taşıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>