JPMorgan Chase’de yeni yönetici ataması

0

JPMorgan Chase yönetici

JPMorgan Chase yeni yönetici ataması yaptı. James Reid, 250 bin kişilik ekibin başına geçti.

JPMorgan Chase’de yönetici ataması

JPMorgan Chase, teknoloji geliştirme ve modernize etmeye odaklanan 250 bin kişilik ekibin başına James Reid’in getirildiğini duyurdu.

Yakın zamanda kurumsal teknolojinin mühendislik ve mimarlık ekibinin başkanı olan Reid, bankanın i CIO’su görevine getirildi. 2019’da JPMorgan’a katılmadan önce Reid, 17 yıl boyunca Equifax’ta çalıştı ve burada çekirdek yazılım mühendisliğinden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı oldu.

Reid, JPMorgan’ın firmanın teknoloji stratejisini yönlendiren seçkin bir teknoloji uzmanları grubuna verilen bir unvan olan Distinguished Engineer unvanına sahip.

Yayınlanan bilgi notunda, ABD’nin varlık bakımından en büyük bankası olan JPMorgan’ın Finans, Risk, Veri ve Kontrol teknolojisi birimi için şirket genelindeki baş veri sorumlusu Melissa Goldman’ı da baş bilgi sorumlusu olarak atandığı açıklandı.

Goldman, görevinde risk, uyumluluk, finans, likidite, kontroller ve veri fonksiyonları için teknoloji geliştiren bir ekibe liderlik etmeye devam edecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>