Kablosuz kamera eufyCam rekor kırdı

0

Kablosuz kamera

Kablosuz kamera eufyCam, Kickstarter’da tüm zamanların rekorunu kırdı. Kablosuz kamera eufyCam için rekor miktarda bağış geldi.

Kablosuz kamera eufyCam 2 ayda 3 milyon dolar topladı

eufyCam adıyla tanıtılan ve Kickstarter’da bağış toplanan kablosuz özellikteki kamera için, 2 ayda 3 milyon dolar bağış toplandı. 8800’ü aşkın bağışçı tarafından desteklenen eufyCam ile kablosuz kameralara bir yenisi ekleniyor.

Yapay zeka teknolojisi bulunan eufyCam, yüz tanıma ve nesneleri algılama özelliğiyle dikkat çekiyor. Örneğin; evcil hayvan veya yapraklar günümüz kameralarında alarm sistemini aktif ederken, eufyCam’de bu sorun olmuyor.

Full HD kamera kaydı, gece görüşü ve canlı yayın özellikleri ile kullanışlı bir görüntü deneyimi sağlıyor. Ayrıca IP66 sertifikası bulunan kamera, su geçirmiyor. Geliştiriciler, 200 dolar bağış yapan herkesin kameraya sahip olabileceğini belirtiyor. Aşağıdaki video ile kamera hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>