Techinside Google News
Techinside Google News

KÄRCHER Türkiye’de yatırıma devam ediyor

Dünyaca ünlü temizlik teknolojileri üreticisi Alman markası Kärcher, İstanbul Ümraniye'de açtığı yeni mağazasıyla ülkemizdeki büyüme hamlesini sürdürdü.

Dünyaca ünlü temizlik teknolojileri üreticisi Alman markası Kärcher, İstanbul Ümraniye’de açtığı yeni mağazasıyla ülkemizdeki büyüme hamlesini sürdürdü. Kärcher, büyüme stratejisi kapsamında, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasının da açılışını gerçekleştirdi ve böylece Türkiye’deki konsept mağaza sayısını 14’e çıkardı. Ümraniye Şerifali’de gerçekleşen açılışa; Kärcher Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı (CSO) Christian May, Kärcher Güney Avrupa Bölge Direktörü Ricardo Eimil ve Kärcher Türkiye Ülke Direktörü Gökhan Gökmen’in yanı sıra Türk Alman Sanayi ve Ticaret Odası Genel Sekreter Yardımcısı Hartwig Kühn ve Uluslararası Yatırımcılar Derneği YASED Koordinatörü Korur Altan gibi isimler de katılım gösterdi. 

Bu ülkedeki müşterilerimize uzun vadeli hizmet vermeye kararlıyız.

Yeni mağazanın açılışı için Türkiye’yi ziyaret eden Kärcher Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı (CSO) Christian May, gerçekleşen kurdele kesme töreninde bir konuşma gerçekleştirdi. May, “Türkiye’deki bu yeni Kärcher Center açılışı, hızla büyüyen pazara ve Türkiye’nin gelecek vaat eden ekonomik geleceğine olan güçlü inancımızın bir tezahürüdür. Bu ülkedeki müşterilerimize uzun vadeli hizmet vermeye kararlıyız ve buradaki alt yapımıza yatırım yapmaya devam edeceğimize emin olabilirsiniz.” dedi.  

- Advertisement -

Hedefimiz daha çok Türk hanesini inovatif ürünlerimizle buluşturmak

Kärcher Türkiye Ülke Direktörü Gökhan Gökmen ise açılışta yaptığı konuşmada “Kärcher Türkiye olarak, ülkemizdeki mağaza sayımızı ve pazar payımızı emin adımlarla büyütüyoruz. Ürün gamımızla, hem profesyonel kullanıcılara hem de ev ve bahçe ürünlerimizin kullanıcılarına yenilikçi temizlik çözümleri sunmaktayız. İstanbul Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazamızı açmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.Bu yıl ilk televizyon reklamımızı da yayınladık. Kärcher ürünlerinin satış noktası sayısını ülke çapında hızla artırıyoruz. Hedefimiz daha çok Türk hanesini inovatif ürünlerimizle buluşturmak.” şeklinde konuştu.

Hem showroom hem teknik servis

Açılışı yapılan yeni Kärcher Center mağazası, temizlik teknolojilerinde hem profesyonel ürünleri hem de ev ve bahçe ürünlerini satışa sunacak. Ayrıca showroom’un yanı sıra müşterilere satış sonrası hızlı destek ve çözüm sunmak üzere teknik servis olarak da hizmet verecek. Mağazayı ziyaret edenlerin, özel eğitimli satış personelleri eşliğinde tüketici ürünlerini ve profesyonel ürünleri bire bir deneyimleme şansı elde edecekleri mağazada, şirketin hibrit çalışma prensibine uygun bir ofis alanı da yer alıyor. Kärcher; İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir’deki konsept mağazalarının yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanındaki 100’den fazla bayi ve teknik servis ağı ile de müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunuyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir