Kaspersky Lab, Türkiye’deki dağıtım ağını güçlendirdi

0

Kaspersky Lab imzaladığı yeni stratejik ortaklık anlaşmasıyla birlikte, Segment, Türkiye’deki B2C ürün yelpazesinin dağıtımını yapan distribütörler arasına katıldı.

Güvenlik alanında yapılan bu anlaşma ile birlikte Segment, Geniş bir satış ve operasyon ağına sahip olan Segment’in faaliyetleri yazılım ve donanım çözümlerine odaklanıyor.

Kaspersky Lab yeni ortaklığı değerlendirdi

Yeni ortaklığı değerlendiren Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Ivan Romashko şunları söyledi:

“Türkiye bizim için önemli bir pazar. İş geliştirme tarafında kapsamlı planlarımız var. Satış kanallarımızın daha verimli olması amacıyla düzenlemeler yapmaya devam ediyoruz. Yeniden yapılanma çabalarımız doğrultusunda, Sagment’i B2C pazarı için onaylanmış distribütörlerimiz arasına kattığımız ve geniş satış ekibi aracığıyla perakende zincirlerindeki satışlarımızı artıracağımız için mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimizin, Segment’in profesyonel satış uzmanlarından en üst düzeyde hizmet alabileceklerine inanıyoruz”

Şunu da unutmamak gerekiyor. Günümüz kullanıcıları, en değerli verileri zaten sürekli olarak risk altında. Bunun yanında, gizlilikleri ve kişisel bilgileri de tehlikeye sokan risk altına sokan fidye yazılımları, kimlik avı girişimleri, Truva atları ve daha pek çok sofistike siber tehdit bulunuyor.

Kaspersky Lab yıllardır kullanıcıların cihazlarını modern tehditlere karşı koruyor. Peki, fidye yazılımlarına karşı gerçekten kesin çözüm sunulabilir mi? Kaspersky her ne kadar dağıtım ağını genişletiyor olsa da artık her haftayı 2 veya 3 siber tehdit ile açıyoruz.

İnsanlar hayatlarını akıllı cihazlara bağladıkça IoT içerisinde biriken yığın hackerların ilgilisini günden güne cezbediyor. Bu yüzden anti virüs yazılımları kullananların da bağlı oldukları firmaya sürekli olarak geri bilgilendirmede bulunması hayati önem taşıyor.

 

Emin Çitak

Uzun süredir internet editörlüğü yapan Emin, teknoloji ve iş dünyası üzerine yazılar yazıyor. IoT ve makine öğrenme konuları hakkında araştırma yapmayı seviyor ve genelde bu konular hakkında makaleler hazırlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>