Keenetic Türkiye ürünleri görücüye çıktı

0

Kasım 2018’de Türkiye’de Keenetic İletişim Teknolojileri Bilişim Pazarlama ve Danışmanlık A.Ş Joint Venture- ortak girişimi ile Türkiye pazarına giriş yapan Keenetic, basın ile bir araya geldi. Keenetic Türkiye düzenlediği toplantıda yeni ağ ürünleri de görücüye çıktı.

Keenetic Türkiye, basın ile bir araya geldi

Faaliyetlerine özel pazarlarda Zyxel ile ortak marka olarak başlayan Keenetic, tarih 2017’yi gösterdiğinde yoluna bağımsız olarak devam etme kararı aldı. Kasım 2018’de ise Türkiye pazarına giriş yaptı. Yeni ağ ürünlerinin tanıtıldığı toplantıda konuşan, Keenetic Türkiye kurucusu, Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Vefa Tarhan “2018 yılında Türkiye’de önemli ölçüde analizler yaptık. Geçmiş ve gelecek değerlendirildi, Keenetic’in çok doğru bir yolda olduğu gözlemlendi, daha iyisi için güncellemeler yaptık” dedi. 

Keenetic HQ Hong Kong Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kevin Cheng ise her zaman en iyi çözümlere odaklandıklarını belirtti. Vefa Tarhan‘dan önemli bir destek aldıklarını söyleyen Cheng, “Ev kullanıcıları, iş dünyası ve internet servis sağlayıcıları Keeentic çözümlerinden oldukça memnun kalacak” dedi.

Ev ve ofis kullanımındaki ihtiyaçları göz önüne alan şirket, ürünlerinde Keenetic OS ve bulut mimarisini kullanıyor. 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>