Like & Liker, kişisel Instagram asistanı gibi çalışıyor

3

Sosyal medya platformları hayatımızda önemli bir yer kaplıyor. Durum böyle olunca bu platformlar için özel olarak geliştirilmiş uygulamalar da günden güne daha da popülerleşiyor. Bu uygulamalardan biri de kişisel Instagram asistanı gibi çalışan Like & Liker

Like & Liker özellikleri neler?

Dijital çağ bize yepyeni şeyler öğretti. Artık yüz yüze sosyalleşmek yerine bunun için geliştirilmiş mobil uygulamaları daha fazla kullanıyoruz. Instagram da bu uygulamaların başında yer alıyor. 

Hemen hemen hepimiz için Instagram hesabımız son derece önemli. Yapılan yorumlar, gelen beğeniler ya da takipçiler sürekli olarak izleniyor. Bir yerden sonra ise bunları izlemek zor bir hal alıyor. Bu durumda ise yardımcı uygulamalara başvurmak son derece mantıklı. 

Like & Liker özellikleri ile Instagram’daki birçok veriyi kolay bir şekilde raporluyor. Tüm beğenileri, beğenenleri, takipçileri, geri takip etmeyenleri, yorumları, etiketleri, en iyi zaman aralıklarını raporlayan uygulama, etkileşime göre de Instagram skoru belirliyor. Böylece diğer kullanıcı hesapları arasındaki sıralama da analiz ediliyor. 

Uygulamayı bir nevi etkileşim oyunu olarak da düşünebilirsiniz. Uygulama ile her Instagram hesabı oyun kurucu konumunda oluyor. Böylece kullanıcı takipçi adedine göre, toplam alınan beğeniye göre ve özel skor algoritmasına göre şehrinde kaçıncı sırada olduğunu görebiliyor.

Hayranlar listesinin bulunduğu uygulama, kullanıcıyı en çok beğenen kişileri de listeleyebiliyor. Bununla birlikte en popüler gönderiler de tarihleriyle birlikte sıralanıyor. Ayrıca, uygulama en çok etkileşim aldığınız zaman aralıkları da analiz ediliyor.

Uygulamanın diğer özelliklerine baktığımızda ise karşımıza takip ve takipçi analizi, etiket analizi ve yorum analizi çıkıyor. Bunlar sayesinde hem kişiyi takip etmeyen kullanıcılar ortaya çıkıyor hem de gölge takipçiler belirleniyor. Etiket analizinde ise en favori etiketler listeleniyor. Son olarak yorum analizi, kullanıcının ne kadar yorum aldığını listeliyor ve bu yorum zamanlarını analiz ediyor. 

Uygulamayı hem Android hem de iOS için indirmek mümkün. 

Yorumlar

  1. Nereden iniyor bu

  2. Bu harika makale için cok tesekkur ederim.
    Rica etsem uygulama download linkini ya da websitemize link verebilir misiniz? Denemek isteyenlere tek tık ile kolaylık olur. Saygılarımla

  3. Bu harika makale için çok tesekkur ederim.
    Rica etsem AppStore / Google Play marketine referans ya da likeandliker.com’a yönlendirme verebilir misiniz? Denemek isteyenlere tek tık ile kolaylık olur. Sevgiiler

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>