Kliksa kategori direktörlüğüne Hakan Kayaman atandı

1

Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu Kliksa’nın Kategori Direktörlüğü görevine Hakan Kayaman getirildi. Kayaman, Kliksa’nın tüm kategorilerinin satın alma stratejilerinin yönetimi ve planlanmasının yanı sıra tedarikçi kurumlarla koordinasyonun sağlanması ve satış hedeflerinin yönetiminden sorumlu olacak.

Hakan Kayaman

1995’te Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü’nden mezun olan Kayaman, profesyonel kariyerine 1996 yılında Roche firmasında Satış Temsilcisi olarak başladı. Kayaman, ardından Profilo’da Ürün Uzmanı olarak görev yaptı. 1998 yılında Sabancı Topluluğu bünyesine katılan Kayaman, İklimSA’da Ürün Yönetimi ve Satış Planlama Müdürü olarak göreve başladı. 2004 yılında Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.’de Kategori Grup Müdürlüğü’ne ve 2010 yılında Pazarlama Direktörlüğü’ne atandı. TeknoSA’da edindiği tecrübenin ardından 2012-2014 yılları arasında Gittigidiyor/eBay’de sırasıyla Satış ve Pazarlama Direktörlüğü ile Ticari Direktörlük görevlerini üstlendi. 2014 yılında Kliksa İç ve Dış Tic. A.Ş.’ye Kategori Direktörü olarak geçen Kayaman, evli ve 3 çocuk sahibidir.

Yorumlar

  1. Her yerde, her zaman aynı ismin bulunması kurum içi şeffaflığı oradan kovuyor. Çalışanları düşünemiyorum. Bana langırdı hatırlatır bu klasizm. Eksi puan..

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>