KOBİ’ler için depolama çözümleri

0

Dell duyurduğu tüm gerekli özelliklere sahip yeni kurumsal depolama dizileriyle, üst düzey depolama becerilerini, orta seviye çözümlerine de eklediğini açıkladı. Dell, büyüyen yazılım tanımlı depolama (SDS) ekosisteminin ayrıntılarını da paylaşırken, yeni Dell bütünleşik sunucu-depolama aygıtlarıyla portföyünü genişletme planlarını da paylaştı.

Yeni Dell Storage SC4000 Serisi depolama dizileri, Dell’in ekonomik, yüksek performanslı orta seviye çözümlere kapsamlı, kurumsal düzey depolama özellikleri eklediği yeniliklerden biri. Bu yeni diziler sayesinde müşteriler, “tümüyle flash disk” çözümünün verdiği etkileyici performansı rekabete göre yüzde 72’ye kadar daha ucuza1 yakalayabilecekleri gibi, tek bir depolama dizisi içinde yüksek “flash disk” performansı ile “düşük maliyetli disk” kombinasyonu sayesinde maliyet açısından en verimli çözümleri elde edebilecekler.

Bu yeni depolama dizisi serisi, BT’yi daha etkili ve kullanışlı kılmak amacıyla Dell’in müşteri odaklı, amaca özel tasarlanmış kurumsal ürün portföyüne eklendi.

 

Dell EMEA Gelişen Pazarlar Bölgesi, Türkiye-Afrika Kurumsal Ürünler Bölgesel Pazarlama Müdürü Tunç Erkan
Dell EMEA Gelişen Pazarlar Bölgesi, Türkiye-Afrika Kurumsal Ürünler Bölgesel Pazarlama Müdürü Tunç Erkan

Dell EMEA Gelişen Pazarlar Bölgesi, Türkiye-Afrika Kurumsal Ürünler Bölgesel Pazarlama Müdürü Tunç Erkan konuyla ilgili olarak; “Dell Storage SC4000 Serisi, kurumsal depolama ekonomisini yeni baştan tanımlıyor. Orta seviye depolama gereksinimleri olan müşterilerin daha rekabetçi olabilmeleri için, büyük boy depolama çözümlerinin gelişmiş özelliklerini ve olağanüstü bir fiyat-performans dengesini sunuyor. Bir yandan yenilikçi SAN teknolojisi arayışında olan müşteriler için değer yaratacak çözümler sunarak Dell depolama portföyündeki dönüşümü büyük adımlarla ilerletirken, veri yönetimi için devrimci yaklaşımların peşindeki müşterilerimizi de yazılım tanımlı depolama (SDS) ve bütünleşik çözümlerle destekliyoruz” diyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>