Kobiler için Red Bulut Pazaryeri açıldı!

0

Giderek daha da dijitalleşen işletmelere bu konuda liderlik etme vizyonuyla hareket eden Vodafone Business, KOBİ’lerin dijitalleşmesine destek olmayı sürdürüyor. KOBİ’lerin dijital dönüşüm yolculuğunda yanlarında yer alan Vodafone Business, KOBİ’lerin uçtan uca dijitalleşmesini sağlayan bulut tabanlı yazılımların tek bir noktada yer aldığı Red Bulut Pazaryeri Platformu’nu tanıttı.

Red Bulut Pazaryeri açıldı!

Ülkemizin her yerindeki KOBİ’ler olmak üzere tüm işletmelerin ulaşılabilir finansman modelinde, işlerini buluta taşıyarak hem bulut teknolojisinin esnekliğinden faydalanmaları hem de doğru kaynak yönetimi ile sürdürülebilir büyüme sağlamalarını hedefleyen Vodafone Business, İş ve Süreç Yönetimi, Güvenlik ve Yedekleme ve E-ticaret ve Satış Sonrası Destek gibi KOBİ’lerin ihtiyacı bulunan 3 ana konuda ürünlerini Red Bulut Pazaryeri’nde sunuyor.

İş ve süreç yönetiminde Vodafone, akıllı ekip takip, akıllı süreç yönetimi, ön muhasebe ve Office 365 ürünlerini sunuyor. İşletmeler pazaryeri içerisinde iş yükünü, projeleri, kaynak planları ve muhasebe işlerini en etkili biçimde yönetiyor.

Güvenlik ve Yedekleme ürününde ise antivirüs, veri kurtarma ve yedekleme ile Vodafone Drive Güvenli Depolama çözümleriyle işletmelere yüksek güvenlik, hızlı veri kurtarma ve düzenli yedekleme imkanı sunuluyor.

E-ticaret ve Satış Sonrası Destek ile de, web sitesi barındırma, çağrı merkezi kurabilecekleri Bulut Santral ve E-ticaret, çözümleri ile işletmeler ürünlerini internet üzerinden kitlelere ulaştırıyor, satışlarını artırıyor, satış sonrası süreçlerde müşterilerine en yüksek seviyede hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>