KOBİ’ler için veri depolama alternatifi

2

Teknolojiye olan yakınlıkları her geçen gün artan KOBİ’lerin ihtiyaç listesinde NAS (Network Attached Storage – Ağ Tabanlı Depolama Cihazı) adı verilen ürünler de yer alıyor. Farklı cihazlardaki verilerin yedeklenmesi noktasında çözüm sunan bu ürünler artık daha fazla karşımıza çıkıyor. Sunduğu NAS ürünleriyle farklı ölçekteki kurumlara hitap etmeyi başaran Synology’nin DiskStation DS412+ ürünü test merkezimizin bu haftaki konuğuydu.

Melih Çelik

2000 yılından bu yana çeşitli son kullanıcı ve kurumsal teknoloji yayınlarında 'yeni'yi anlatıyor. Teknolojinin zamanda yaptığı yolculukta sonraki durakları analiz etmekten keyif alıyor.

Yorumlar

  1. İşletmelere yönelik bir üründen bahsederken, fiyat ve tasarım (ki bu aletler server odasında durur işletmelerde) gibi firmalar açısından satın alma kriteri olmayan iki parametre üzerinde durmanız ilginç geldi. Aynı firmanın 214+ modelini kullanıyorum. İnceleme ise kötü advertorial ise satın alma kararı oluşturmuyor. Biraz sert oldu ise kusura bakmayın. Fatih beyin bulunduğu bir videoda haliyle beklentiler yüksek oluyor.

  2. Değerli okuyucumuz, eleştirilerinizi aldık, kabullendik. Bu bir advertorial çalışması değil, öyle olsa yazmak ve bilgilendirmek zorundaydık malum. Ancak bundan sonraki videolarımızda eleştirilerinizi göz önünde bulunduracağız.
    Selamlar…

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>