KOBİ’lere ücretsiz e-Fatura semineri

0

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için kullanıcı dostu ve bulut tabanlı finansal yönetim hizmeti sunan Paraşüt, işletme sahiplerinin ihtiyaç duydukları konularda destek olmayı misyon edinerek her ay düzenlediği ücretsiz eğitim ve seminerlerin altıncısını 28 Mayıs’ta gerçekleştirecek.

Önümüzdeki yıllarda tüm işletmeler için zorunlu hale gelecek olan e-Fatura ve e-Arşiv uygulamaları hakkında detaylı bilgilendirme yapılacak olan seminer, FIT Solutions işbirliği ile Urban Station, Şişhane’de düzenlenecek. Seminere katılmak isteyenler Eventbrite üzerinden kayıt yaptırabilir.

İşletme sahiplerinin finansal operasyonlarını verimli yönetebilmesini sağlayan Paraşüt’te yeni sunulmaya başlanan e-Fatura hizmeti ile, 2015 yılı boyunca ilk 1000 e-Fatura kullanıcısı Paraşüt üzerinden ücretsiz e-Fatura gönderip alabilecek. Uygulama ile ayrıca fatura ve cari hesap yönetimi, kredi kartı ile online tahsilat gibi finansal ve muhasebesel operasyonlar da yürütülebiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>