Kore’de Galaxy Note 10 ön siparişleri 1 milyonu geçti

0

Samsung, Galaxy Note 10 için ön sipariş rakamını paylaştı. Galaxy Note 9 ile karşılaştırıldığında iki kat artış söz konusu

Samsung yaptığı açıklamada Galaxy Note 10 için ön siparişlerin 1 milyonu geçtiğini bildirdi. Firma ön siparişlerin 1,3 milyon seviyesinde olduğunu aktardı. Samsung bu veriyi ülkedeki üç operatör olan SK Telecom, KT Corp ve LG Uplus’tan aldığı rakamlara dayandırdı.

Galaxy Note 9’dan iki kat fazla ön sipariş

Samsung ayrıca bir önceki model olan Galaxy Note 9’un ön siparişleriyle karşılaştırıldığında Galaxy Note 10’un iki kat daha fazla ön sipariş aldığına dikkat çekti. Modelin Samsung’un 5G teknolojisine sahip ikinci cihazı olduğunu da not edelim. İlk model, Nisan ayında tanıtılan Galaxy S 10 idi.

Kore’de 5G abone sayısı 2 milyonu geçti

Bu arada, Galaxy Note 10’un Kore’deki fiyatı bin 25 dolar (1,2 milyon Kore Wonu) olarak  belirlendi. 6,8 inç büyüklüğe bir üst model olan Galaxy Note 10 Plus’un fiyatı da bin 250 dolar (1,5 milyon Kore Wonu) seviyesinde. Diğer bir not da, Kore’deki 5G abone sayısına ilişkin. Zira, Nisan’da kullanıma giren 5G, ülkede  2 milyonu aboneyi geçti.

Görsel:androidauthority.com

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>