Kripto devi ödeme hizmet sağlayıcısı satın aldı

0

Kripto ödeme hizmet sağlayıcısı

Singapur merkezli kripto para platformu Crypto.com, Güney Kore’de ödeme hizmeti sağlayıcısı PnLink ve sanal varlık sağlayıcısı OK- BIT’i açıklanmayan bir miktar karşılığında satın adlı.

Şirket ayrıca yaptığı açıklamada, Güney Kore’nin elektronik finansal işlem yasası kapsamında ve bir sanal varlık hizmet sağlayıcısı olarak kayıtları güvence altına aldığını söyledi.

Crypto.com kurucu ortağı ve CEO’su Kris: “Özellikle Güney Kore gibi tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği ve dijital para birimlerini benimsediği ülkelerde, ürün ve hizmetlerimizi pazara sunmaya devam etmek için düzenleyicilerle birlikte çalışmaya kararlıyız” dedi.

Haber, CEO Marszalek’in Haziran ayında yaptığı açıklamada, uzun vadede sürekli ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için işgücünün yüzde 5’ine eşdeğer 260 çalışanı işten çıkaracağını söylediği Crypto.com için bir değişime işaret ediyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>