Kripto kart sağlayıcısı Visa’nın asil üyeleri listesine katıldı

0

Visa’nın asil üyeleri

Kripto kart sağlayıcısı Wirex, Visa’nın asil üyeleri listesine katıldı. Bu katılım, kripto piyasasının genel kabulü için önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Visa’nın asil üyeleri listesinde Wirex de yer alıyor

Son dönemde kripto para piyasasında şirketler ile finans devi şirketlerin ortak çalışmalarda yer aldığını daha sık görüyoruz. Bunlardan sonuncusu ise Visa ile Wirex’in birlikteliği oldu.

Visa’nın Wirex’ı asil üyeler listesine alması Wirex’a bir takım avantajlar sağlıyor. Örneğin bu üyelikle birlikte Wirex, Visa kartlarını kendisi çıkarabilecek. Ayrıca Wirex yeni ürünler sunabilecek ve ek lisanslar için başvuruda bulunabilecek. Böylelikle Wirex daha yenilikçi çalışmalarda yer alabilecek ve kullanıcılarına daha hızlı ve daha kolay bir şekilde ulaşabilecek.

Daha önce Coinbase de Visa’ya asil üye olarak atanmıştı. Coinbase bu atamayla Visa’nınilk kripto şirketi olarak yerini almıştı.

Şu anda Wirex Mastercard’ın ana üyesi pozisyonunda bulunuyor. Ayrıca 3 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Wirex, Visa’nın asil üyeliğine alınmasının ardından kullanıcı sayısını daha hızlı artırabilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>