Kripto öncüsü Justin Sun uzaya gidiyor

0

Justin Sun uzay

Kripto öncüsü Justin Sun uzaya gideceğini duyurdu. Sun, Blue Origin ile uzay seyaheti yapacağını açıkladı.

Kripto öncüsü Justin Sun uzay yolculuğuna çıkıyor

Kripto para birimi öncüsü Justin Sun, gelecek yıl milyarder Jeff Bezos’un sahibi olduğu Blue Origin’in uçuşuyla uzaya uçacak ve uzay yolculuğuna düşkün zengin girişimcilerden oluşan küçük listeye katılacak.

Blockchain platformu TRON’u kuran Sun, Blue Origin’in Temmuz ayındaki ilk mürettebatlı görevinde Bezos’a katılmak için bir koltuk müzayedesinde 28 milyon dolar ödeyen anonim teklif sahibi olduğunu da açıkladı. Sun, bir tweet’te “Müzayedeyi altı ay önce kazandım ama lansmanı kaçırdım. Ancak bu, uzay sevgimi durdurmadı” dedi. Sun: “Bu haberi duyurmaktan ve bu fırsatı benimle birlikte diğer beş savaşçıyla birlikte bir uzay yolculuğuna dönüştürmekten dolayı çok heyecanlıyım çünkü uzayın herkese ait olduğuna inanıyorum” dedi.

Sun ayrıca önümüzdeki aylarda aday göstereceği beş kişinin TRON DAO topluluğunun bir üyesini, belirli kripto para birimlerinin uzun vadeli sahiplerini ve moda, teknoloji ve girişimciliğin diğer liderlerini içerebileceğini söyledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>