Kripto para borsası Bitstamp için yeni listeleme

0

Kripto para borsası Bitstamp

Popüler kripto para borsası Bitstamp, iki yeni listeleme yaptı. İki önemli altcoin Stellar (XLM), PAX artık Bitstamp’da listelenecek.

Kripto para borsası Bitstamp büyüyor

Günümüzde yeni altcoinlerin sayısında yaşanan artışla, kripto paralar yeni altcoinler listelemeye başlıyor. Bununla birlikte kripto para borsaları, popüler altcoinleri kullanıcılar ile buluşturmaya devam ediyor.

Bitstamp isimli kripto para borsası son dönemin popüler altcoinleri arasında yer alan Stellar (XLM), PAX’i listelemeye başlayacak. Listelemenin XLM için 15 Haziran, PAX için ise 8 Haziran’da başlayacağı belirtiliyor.

Büyüme stratejisini sürdüren Bitstamp, internet sitesinde yaptığı açıklamada Eylül ayına kadar trader’lardan herhangi bir işlem ücreti alınmayacağını da belirtti.

Özellikle salgın döneminde, kullanıcılar yatırım amacıyla kripto paralara yönelmiş durumda. Bu durum altcoin piyasasında hareketlenmeye, borsalarda da yeni listelemelere neden oluyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>