Kripto para borsası DSX Türkiye’de

0

dsx

Global kripto para borsası DSX, Türkiye pazarına giriş yaptığını açıkladı. Kripto para kullanıcılarının ve finans kuruluşlarının kripto para ekosistemine güvenli ve kolay erişmesini sağlamak için Türkiye’de faaliyetlerine başladı.

Kripto para borsası DSX Türkiye’de

DSX’in yasal mevzuatlar çerçevesinde hizmet vereceği açıklandı. Yasal mevzuatlar karşısında yükümlü olan finansal organizasyonlarla kurulan iş ortaklıkları ile kripto para faaliyetleri gerçekleşecek. DSX’in kara para aklamayla mücadele politikalarından, işlem takibi ve finansal esneklik gibi pek çok konuda mutlak hatasız çalışma yükümlülüğü bulunuyor. Bu da müşteriler için hiçbir endişeye yer bırakmayan, güvenli bir ortam oluşturacak.

Kripto para borsalarının genelde teknoloji geçmişine sahip kişilerce kurulduğunu ve bu nedenle bir finans kuruluşunun beklentilerini öngörmekte güçlük çektiğini vurgulayan DSX, profesyonel finansal servisler alanında uzun yıllara dayanan bir bilgi birikimiyle kurulan bir şirket. Standart bir platformu alıp kripto paraya uyarlamak yerine, ilk andan itibaren bir kripto para borsası olacak şekilde tasarlandıkları için, kripto para borsası konusunda, kullanıcı ve şirketlerin zorlanmayacağı bir sistem sunulacak.

Ülkemizde, kripto para borsasının hem bireysel hem de kurumsal bazda büyük ilgi gördüğünü düşünecek olursak, bu tip operasyonların daha sık olacağını tahmin etmek zor olmayacaktır. Hali hazırda, belirli sayıda kripto para borsası da kullanılıyor. Global isimlerin gelişi ile kripto para yatırımı yapanların seçim şansları da artmış olacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>