Kripto para borsası DSX Türkiye’ye geliyor

0

Kripto para borsası DSX

Küresel ölçekte önemli bir kripto para borsası DSX Türkiye’ye giriş yapıyor. Kripto para borsası DSX, ABD’den önce Türkiye’ye giriş yapacak.

Kripto para borsası DSX Türkiye’ye açılıyor

Kripto paraların popülerliğinin ve kullanıcı sayısının artmasıyla birçok kripto para borsası ortaya çıktı. Küresel ölçekte en önemli borsalardan biri olan DSX, İngiltere’de önemli bir kullanıcı kitlesine sahip. Yurt dışında da faaliyet gösteren DSX, Türkiye’ye giriş yapmaya karar verdi.

DSX CEO’su Mike Rymanov, tüm protokollere ve yönetmeliklere uygun şekilde çalışacaklarını belirtti. Ayrıca Türkiye’nin kripto para sahipliği konusunda öncü ülkelerden biri olduğunu ve bu konuda yoğun talep olduğunu söyledi.

DSX, kripto para sahibi olan kişi ve kuruluşların yanı sıra, henüz bu alana adım atmamış kişi ve kuruluşları hedefleyecek. Türkiye’de kripto para sahibi olmayı daha kolay hale getirerek, işlem hacminin artırılması amaçlanıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>