Kripto para borsası FTX hisse satışını genişletiyor

0

kripto para borsası FTX

Dünyanın önde gelen kripto para borsası FTX hisse satışını genişletiyor. Artık FTX üzerinden Tesla, Apple ve Amazon gibi hisseler alınabilecek.

Kripto para borsası FTX portföyünü genişletiyor

Günümüzde kripto para borsaları hizmet ağlarını ve hizmet çerçevelerini genişleterek büyümeye çalışıyor. FTX isimli kripto para borsası da bu yönde öneli bir adım attı.

Artık FTX; Tesla, Apple ve Amazon gibi dev şirketlerin hisselerinin alım ve satımına izin verecek. Böylelikle müşteriler, hisse senetleri için FTX’i daha aktif bir şekilde kullanılabilecek ve 7/24 hizmet alabilecekler.

FTX CEO’su Sam Bankman Fried, birçok müşterinin uzun bir süredir hisse senedi alım ve satımı için kendilerine talepte bulunduğunu söylüyor. Bununla birlikte FTX, bölünmüş hisse senedi hizmetiyle müşterilerine büyük bir kolaylık sağlayacak. Ancak FTX hisse senedi ticaretine ABD, Suriye, İran ve Kuzey Kore gibi kısıtlamaların olduğu bölgelerde izin verilmeyecek. FTX’in önümüzdeki günlerde bu hizmetini kullanıma sunması ve detayların netleşmesi bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>