Kripto para borsası Türkçe dil desteğini başlattı

0

kripto para borsası Türkçe

İngiltere merkezli kripto para borsası Türkçe dil desteği ile hizmet vermeye başladı. Böylelikle DSX, Türkiye’ye yönelik yatırımlarına bir yenisini ekledi.

DSX kripto para borsası Türkçe hizmet veriyor

2014 yılında hizmete başlayan kripto para borsası DSX (Digital Securities Exchange), Türkiye piyasasına yönelik yeni bir adım attı. Birçok kripto para birimi ile beraber Ruble ve Euro gibi para birimlerini destekleyen DSX, geçtiğimiz günlerde TL ile hizmet vermeye başlamıştı. DSX’in bu adımı, İngiltere merkezli kripto para borsasının Türkiye’deki pazarda yer almak istediğini gösterdi.

DSX, para birimi desteğiyle sınırlı kalmayarak, Türkçe dil desteğini de ekledi. Böylelikle Türk kullanıcılar, DSX üzerinden istedikleri işlemi çok kolay bir şekilde yapabilecek. Üstelik yapılabilecek işlemler kripto paralarla da sınırlı değil. İsteyen kullanıcılar TL-Euro gibi döviz işlemlerini de DSX üzerinden gerçekleştirebilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>